SK | EN | DE

 

TEPOVANIE KOBERCOV BRATISLAVAPonúkame Vám vysokokvalitné tepovacie služby v Bratislave a okolí. Za krátky čas a bezkonkurenčnú cenu dokážeme vytepovať celoplošné, či kusové koberce ako aj čalúnený nábytok. Naše stroje si hravo poradia s kobercami s nízkym aj vysokým vlasom, ktoré sú po tepovaní skutočne zregenerované a narovnané. Zbavíme Vaše koberce akýchkoľvek nečistôt, hĺbkových škvŕn ako aj prachu, či chlpov. Najmodernejšia Švajčiarska technológia CLEANFIX je zárukou vysokoúčinného no zároveň šetrného a ekologického tepovania kobercov. Používame tiež najkvalitnejšie tepovacie prostriedky šetrné k nášmu prostrediu.

PREČO JE TEPOVANIE TAKÉ DÔLEŽITÉ?

Tepovanie kobercov v obytných, či adnimistratívnych priestoroch je z hygienického hľadiska dôležité vykonávať minimálne 2x ročne, v priestoroch s väčším dôrazom na čistotu, alebo pri viac zaťažovaných kobercoch aj častejšie. Mávate problémy s alergiami? V kobercoch a čalúnení sa okrem prachu a nečistôt zdržiavajú aj roztoče, ktoré pre ľudské telo predstavujú zdroj alergií. Kvalitné hĺbové tepovanie dokáže zbaviť korerce s nízkym aj vysokým vlasom, ako aj čalúnený nábytok roztočov aj rôznych plesní, čím skvalitní  Vaše prostredie.

Čo so zatuchnutými priestormi? V kobercoch a čalúnení sa časom zvyknú usadiť rôzne nežiadúce pachy, napr. dym po cigaretách, zvieracie pachy a iné. Tieto sa dajú bezpečne odstrániť kvalitným hĺbovým tepovaním. Vaše priestory dostanú novú sviežu vôňu.

PONÚKAME VÁM:

-tepovanie a čistenie kusových aj metrážnych kobercov s nízkym aj vysokým vlasom
-tepovanie čalúneného nábytku - sedacích súprav, kresiel, konferenčných stoličiek, postelí a matracov
-tepovanie interiéru áut a iných dopravných prostriedkov
-kompletné tepovanie a čistenie konferenčných sál, hľadísk a iných zhromažďovacích priestorov
-tepovanie a čistenie kancelárií a iných administratívnych, či obchodných priestorov
-tepovanie bytových priestorov
-použitie najmodernejšej Švajčiarskej technológie CLEANFIX
-vyškolený personál
-ekologický prístup
-bezkonkurenčné ceny v Bratislave a okolí